Řecký ostrov Milos je málo známý, ve skutečnosti překvapivě krásný ostrov v jihozápadní části souostroví Kyklady v Egejském moři.
Stránka je soukromý cestopis.


Ostrov Milos - obrázek záhlaví

Zájezdy na Milos a pobyt (ubytování)

Zájezdy od cestovních kanceláří na Milos jsou trochu problém, občas se někde nabídka objeví, ale spíše ne. Je to zřejmě kvůli komplikovanější dopravě a hotelům. Na Milosu jsou hotely, ale obří hotelové komplexy, a pokud budete hledat zájezd s CK tak zřejmě nenajdete a přeji hodně trpělivosti při hledání. Pokud si netroufáte vyrazit sami po vlastní ose (návod jak na to zde), nabízí se improvizace: můžete si koupit zájezd od cestovní kanceláře na některý z okolních ostrovů a na Milos vyrazit na celodenní výlet trajektem, příp. si sehnat nocleh přes Booking.com (mapa s ubytováním níže na této stránce) nebo Airbnb.cz a setrvat na Milosu více dní.
Nepřehlédněte možnost ubytování u českého ubytovatele který se o Vás krásně postará, se vším poradí, dokáže pro vás v přístavu zamluvit telefonicky výlet lodí okola ostrova (mimochodem naprosto úžasný výlet), vyřeší půjčení auta, přiveze odveze z letiště/na letiště, přístavu, více viz Milos Village ubytování v soukromí

 

 

 

Klíčová slova: ubytování, soukromí, Kyklady 

 Zajímavé odkazy: Blog Naše Řecko