Řecký ostrov Milos je málo známý, ve skutečnosti překvapivě krásný ostrov v jihozápadní části souostroví Kyklady v Egejském moři. Stránka je soukromý cestopis.


Ostrov Milos - obrázek záhlaví

Zájezdy na Milos a pobyt (ubytování)

Zájezdy od cestovních kanceláří na Milos jsou trochu problém, občas se někde nabídka objeví, ale spíše ne. Je to zřejmě kvůli komplikovanější dopravě a hotelům. Na Milosu jsou hotely, ale obří hotelové komplexy, a pokud budete hledat zájezd s CK tak zřejmě nenajdete a přeji hodně trpělivosti při hledání. Pokud si netroufáte vyrazit sami po vlastní ose (návod jak na to zde), nabízí se improvizace: můžete si koupit zájezd od cestovní kanceláře na některý z okolních ostrovů a na Milos vyrazit na celodenní výlet trajektem, příp. si sehnat nocleh přes Booking.com (mapa s ubytováním níže na této stránce) nebo Airbnb.cz a setrvat na Milosu více dní.
Nepřehlédněte možnost ubytování u českého ubytovatele který se o Vás krásně postará, se vším poradí, dokáže pro vás v přístavu zamluvit telefonicky výlet lodí okola ostrova (mimochodem naprosto úžasný výlet), vyřeší půjčení auta, přiveze odveze z letiště/na letiště, přístavu, více viz Milos Village ubytování v soukromí


Možnost rezervace ubytování na Milosu - Booking.com

Návod na používání mapy s ubytováním níže: mapu si zmenšíte čudlíkem mínus v pravém dolním rohu (nebo kolečkem myši směrem k sobě, po zmenšení uvidíte nabídku po celém ostrově včetně malého severního ostrůvku jménem Kimolos), zvětšíte čudlíkem plus (nebo kolečkem myši směrem od sebe). Pokud chcete přesunout mapu pomocí počítačové myši, stiskněte levé tlačítko myši, ponechte stisknuté a popotáhněte mapu požadovaným směrem. Bubliny na mapě s cenou (tmavě modré pozadí, bílý text) jsou podrobnosti o nabízeném ubytování. Po najetí myší se zobrazí základní informace, po kliknutí vše ostatní. Pro vyhledávání upravte datum příjezdu a odjezdu, počet hostů (osob). Rezervací přispějete na chod stránek, děkujeme předem.

Poznámka: mapka ukazuje volná ubytování k dnešnímu datu. Pokud hledáte konkrétní místo, doporučuji otevřít mapu Google a zjistit si na mapě přesně, kde jsou jaká ubytování, jejich jméno a ceny (například na břehu moře), a zařídit si rezervaci třeba půl roku předem. Čím krásnější místo, tím větší obsazenost dlouho dopředu a tím vyšší jsou i ceny.
Booking.com
Nabídka zájezdů

Výběr zájezdů naleznete na odkazech níže:


 

 

 

Klíčová slova: Zájezdy, Milos, Kimolos, ubytování, soukromí, Kyklady 

 Zajímavé odkazy: Blog Naše Řecko